м. Полтава
Незалежності, 1А

Про фітнес-клуб SpartakGYM

SpartakGYM - фітнес-клуб повного циклу.
Один з найбільших клубів Полтави.
Ви любите фітнес? У нас є все, що вам може сподобатися.

1800 м.кв
2 поверхи
4 зали для групових програм
108 групових класів в тиждень
Pilates. Round. ЛФК. PUMP. TRX. MFR. Relief.
Healthy Back. FT. Teenagers. ATTACK. Cycle.
Yoga Hatha. Mobility. CrossFit. Mix Fight. Tabata.
Grappling. Combat. Balance. Dance Mix. Barre.
Step Interval. Jumping. HIIT. Zumba Dance. Fly Stretch.
Спеціальні та авторські класи
Заняття для тінейджерів
санаріум
Масаж і гідромасаж
Персональні тренування
Настільний теніс
Прокат гірських велосипедів.

SpartakGym - ваш шлях до кращого версії себе!

Тренерський склад фітнес-клубу SpartakGYM складається з професіоналів найвищого класу, серед яких майстри спорту України та міжнародного класу, неодноразові призери світових та європейських чемпіонатів з силових видів спорту. За плечима інструкторів нашого клубу значні спортивні досягнення і величезний досвід роботи в сфері фітнесу.
Двері фітнес-клубу SpartakGYM завжди будуть відкриті як для дорослих, так і для дітей: групові заняття для тінейджерів!

Наш клуб завжди відкритий для всіх прихильників здорового способу життя, а також і для спортсменів-професіоналів! Наша мета - зробити спорт доступним для полтавців та гостей нашого міста і долучити дорослих, дітей і підлітків до активного способу життя, створити здорове майбутнє для всієї родини! Ми прагнемо до популяризації здорового способу життя, максимально залучаючи дітей і підлітків в систему спортивних і фітнес-заходів і змагань.

ФІТНЕС - це життя! Здорове і красиве життя разом з фітнес-клубом SpartakGYM!