м. Полтава
Незалежності, 1А

Про фітнес-клуб SpartakGYM

SpartakGYM - фітнес-клуб повного циклу.
Один з найбільших клубів Полтави.
Ви любите фітнес? У нас є все, що вам може сподобатися.

1800 м.кв
2 поверхи
4 зали для групових програм

Spartak GYM – фітнес клуб повного циклу. Один з найбільших клубів Полтави.
Ви обожнюєте фітнес? У нас є все , що вам може сподобатись.

1800 м кв
2 поверхи
тренажерна зала
4 студії для групових програм
CrossFit
зал єдиноборств
90 групових класів на тиждень
персональні тренування
заняття для тінейджерів
сауна
масаж та гідромасаж

SpartakGym - ваш шлях до кращого версії себе!

Тренерський склад фітнес-клубу SpartakGYM складається з професіоналів найвищого класу, серед яких майстри спорту України та міжнародного класу, неодноразові призери світових та європейських чемпіонатів з силових видів спорту. За плечима інструкторів нашого клубу значні спортивні досягнення і величезний досвід роботи в сфері фітнесу.
Двері фітнес-клубу SpartakGYM завжди будуть відкриті як для дорослих, так і для дітей: групові заняття для тінейджерів!

Наш клуб завжди відкритий для всіх прихильників здорового способу життя, а також і для спортсменів-професіоналів! Наша мета - зробити спорт доступним для полтавців та гостей нашого міста і долучити дорослих, дітей і підлітків до активного способу життя, створити здорове майбутнє для всієї родини! Ми прагнемо до популяризації здорового способу життя, максимально залучаючи дітей і підлітків в систему спортивних і фітнес-заходів і змагань.

ФІТНЕС - це життя! Здорове і красиве життя разом з фітнес-клубом SpartakGYM!