pixel
Логотип
м. Полтава
Незалежності, 1А

Корпоративні пропозиції

У нас можна займатися фітнесом всім колективом, зміцнюючи здоров'я, не обмежуючи себе за кількістю відвідувань і часу перебування!

Корпоративний фітнес - це потужний HR-інструмент, який:

- згуртує Вашу команду

- зробить співробітників здоровими і енергійними

- утворює неформальне спілкування керівництва і підлеглих

- зміцнює внутрішньокорпоративний дух компанії

- підвищує ріст довіри до керівництва і лояльності персоналу

- підвищує привабливість компанії на ринку праці.

Фітнес клуб SpartakGYM пропонує гнучкі умови для Ваших співробітників починаючи з безкоштовного дня корпоративного фітнесу до організації корпоративних фітнес-заходів або тімбілдінга (спільні заняття спортом допомагають зміцнити зв'язки між співробітниками і знизити тиск робочих конфліктів, особливо якщо вони беруть участь у командних іграх. Для багатьох командні гри це шанс «змінити ролі», показати себе з іншого боку, заявити про себе і зробити виклик власним можливостям. Не виключено, що в ході корпоративних занять спортом співробітник покаже свої кращі якості, які раніше не демонстрував).

Будьте красиві і здорові, а ми вам у цьому допоможемо.


Щоб почати займатися в нашому клубі необхідно зробити лише кілька кроків:
1. Скласти список бажаючих зайнятися собою відвідуючи наш Клуб.
2. Оплатити заняття згідно спеціальною пропозицією. Оплату може виробляти організація повністю або частково з колегами та співробітники повністю.
3. Після чого можна починати займатися.

Чому ми кращі

• Робота на результат. Ви ставите цілі - ми допомагаємо їх досягти.
• Ми цінуємо Ваш час. Наш клуб працює щодня. Ви зможете підібрати для себе зручний час для занять.
• Індивідуальний підхід. Ми створюємо максимально комфортні умови занять саме для Вас. Досягнення Ваших цілей відбувається максимально швидко і безпечно.
• Професійна допомога тренера. У нас працюю висококваліфіковані тренери та тренери-реабілітолгі, які візьмуть вас під свою опіку, підберуть ту програму, яка допоможе Вам дійти до потрібно го результату.
• Комфортні заняття. Фітнес клуб «Спартак GYM» укомплектований всім необхідним обладнанням, системою вентиляції і кондиціонування, після тренування можна відновитися в сауні.

тел .: +380991513393, +380 96 96 333 05
e-mail: fk.spartak.gym@gmail.com