pixel
Логотип
м. Полтава
Незалежності, 1А

Правила Фітнес Клубу

Метою даних правил є створення безпечних, ефективних і комфортних умов для занять в клубі. Дані правила обов'язкові для всіх відвідувачів клубу, і порушення цих правил дає право адміністрації клубу вимагати утриматися від порушень або залишити приміщення. При порушенні правил клубу адміністрація залишає за собою право відмовити в доступі в клуб. В цьому випадку повертається вартість абонемента пропорційно часу, що залишився до закінчення терміну його дії, за вирахуванням наявної заборгованості з оплати додаткових послуг, штрафу за втрату (псування) майна клубу та відшкодування шкоди, заподіяної майну клубу. Розрахунок проводиться виходячи з вартості абонемента, що діє на момент його придбання.

  1. Перебування в клубі:

1.1. При відвідуванні клубу клієнти зобов'язані зареєструватися на рецепції клубу, здати в гардероб верхній одяг, а також здати, якщо необхідно, цінні речі в сейф. Для зберігання особистих речей необхідно використовувати спеціально обладнані шафи в роздягальнях, а для зберігання цінних речей - спеціально обладнаний сейф, розташований в зоні рецепції. Всім відвідувачам рекомендується уважно ставитися до особистих речей, не залишати їх без нагляду, не довіряти їх іншим особам. За залишені без нагляду речі клуб відповідальності не несе.

1.2. Гість проходить процедуру реєстрації на рецепції клубу і пред'являє для цього документ, що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення), заповнює Анкету гостя, фотографується. При відсутності зазначених документів гість в клуб не допускається.

  1. Правила дії абонемента:

2.1. При оформленні абонемента необхідно додати копію паспорта до договору. Члени клубу зобов'язані пройти відповідну процедуру реєстрації в клубі: оформлення пластикового абонемента, фотографування.

2.2. Рекомендуємо вам пройти медичне обстеження до початку відвідувань клубу, так як клуб не є медичним закладом. Ви несете персональну відповідальність за своє здоров'я.

2.3. Абонемент є персональним і дає право користуватися ним тільки людині, на ім'я і прізвище якого він виписаний.

2.4. Абонемент дійсний протягом терміну, відповідного купленому абонементу; активація абонемента настає протягом місяця з дня покупки. Після закінчення терміну дії абонемента обов'язки клубу в частині надання комплексу фізкультурно-оздоровчих послуг вважаються виконаними, послуги вважаються наданими.

2.5. Абонемент, придбаний в клубі, є підставою для відвідування саме того виду занять, за які здійснена оплата.

Діти з 9 до 16 років: зона для занять тінейджерів тільки під час проведення групових занять або персональних тренувань під керівництвом інструктора, а також у вихідні дні в супроводі батьків.

2.6. Правила призупинення роботи абонемента (заморозка):

мінімальний термін заморозки 7 днів, максимальний термін визначається номіналом абонемента;
заморозка заднім числом не оформляється;
ви можете одноразово скористатися платною послугою заморозки.

2.7. За придбаний абонемент, гроші поверненню не підлягають, крім випадків, що сталися з вини клубу.

2.8. Переоформлення абонемента можливо з поважної причини виключно на людину, хто не є (-лся) членом клубу. Для переоформлення необхідний ряд документів, що пояснюють причину, а також заяву про переоформлення, яке розглядається консультантом протягом 30 днів.

3.У клубі забороняється:

3.1. Голосно і агресивно розмовляти, використовувати ненормативну лексику і робити все, що може негативно позначитися на комфортності перебування в клубі його членів і персоналу.

3.2. Відвідувати клуб в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а також приносити з собою алкогольні або слабоалкогольні напої, вживати їх, курити в приміщеннях клубу.

3.3. Використання парфумів, які видають сильний (різкий) запах.

3.4. Приводити з собою тварин.

3.5. Приносити з собою засоби пересування (велосипеди, коляски, мопеди і т.д.), а також великогабаритні речі.

3.6. Займатися будь-якими видами комерційної діяльності, включаючи рекламні акції, розповсюдження товарів, відео- та фотозйомки без узгодження з адміністрацією клубу.

3.7. Самостійно користуватися музичної і іншою апаратурою клубу.

3.8. Приносити і / або зберігати будь-які види зброї, легкозаймисті, отруйні та вибухові речовини.

3.9. Щоб уникнути заподіяння незручностей членам клубу, які відвідують душові, а також попередження засмічень каналізаційних мереж користуватися голитися в душових кабінах заборонено.

Прийом їжі на території Клубу здійснюється в спеціально призначених для цього місцях (фітнес-бар).

Забороняється приносити і вживати свої продукти харчування та напої на території клубу.

4.1. Відвідуйте заняття в спеціальній спортивному одязі та взутті. На тренуваннях необхідно наявність рушники та спортивної пляшки для пиття. Забороняється залишати відкриту воду (вода в стаканчиках) в тренувальній зоні.

4.2. Верхній одяг повинен здаватися в гардероб. Ключі від шафок для переодягання видаються на вибір адміністратора.

4.3. Йдучи з клубу, клієнт повинен здавати комплект рушників, ключ від шафи в роздягальні, а також будь-які інші предмети, орендовані ним на час даного відвідування клубу. У разі втрати і / або пошкодження абонемента, ключа від шафи, номерки від гардероба, халата, рушників, орендованого обладнання член клубу зобов'язаний відшкодувати вартість втраченого і / або пошкодженого майна відповідно до діючого прейскуранта.

Якщо клієнт при отриманні майна клубу, що надається йому відповідно до абонементом (рушники, номерок від гардероба, ключа від шафки, ключа від індивідуальної камери схову та ін.) Не пред'явив претензій, дане майно вважається йому виданими в справному стані.

Адміністрація клубу не несе відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, або майну відвідувача клубу, якщо юридичний факт наявності вини адміністрації клубу, що призвела до заподіяння шкоди, не буде визначено в судовому порядку.

Додаткові послуги:

5.1. Для тренувань в клубі необхідно використовувати призначену для цього спортивний одяг та взуття, які повинні бути чистими і охайними.

5.2. Відвідувачі клубу зобов'язані виконувати правила перебування в тренажерному залі, залі групових занять, санаріум.

5.3. Відвідувачі клубу можуть тренуватися самостійно або користуватися послугами персональних тренерів клубу. Відвідувачі клубу не мають права проводити персональні тренування для інших відвідувачів клубу. Запис на персональне тренування проводиться заздалегідь, за погодженням з інструктором, персональним тренером.

5.4. Послуга проводиться тільки після попередньої оплати на рецепції.

5.5. Тривалість персонального тренування 60 хвилин.

5.6. Відлік часу наданої послуги починається не з моменту її початку, а з запланованого часу.

Скасування / перенесення послуги (зі збереженням оплати) може бути проведена не пізніше ніж до 21.00 попереднього дня.

6.1. У разі несвоєчасного скасування послуга вважається наданою, і плата не повертається.

6.2. Послугу можна придбати як одноразово, так і у вигляді кліп-карт (8 або 12 персональних тренувань).

Кліп-карти: датою початку користування кліп-карти є дата першого тренування, але не пізніше ніж 30 днів з дня покупки кліп-карти. Термін дії кліп-карти на 8 або 12 відвідувань - 30 днів. Максимальний термін заморозки кліп-карти 30 днів.

Після закінчення терміну дії кліп-карта анулюється, невикористані тренування на наступний термін не переносяться, повернення грошових коштів за невикористаний залишок не проводиться. Кліп-карти зберігаються на рецепції клубу, передача кліп-карт іншій особі заборонена. Підпис клієнта в кліп-карті є підтвердженням отримання клієнтом послуги.

6.3. Години роботи клубу. Клуб відкритий щодня відповідно до встановлених годинами роботи:

- будні дні - з 7:00 до 22:00;

- вихідні дні - з 9:00 до 21:00; (Крім вихідних 1 січня, 7 січня, Пасха)

Заняття необхідно завершити за 15 хвилин до закінчення роботи клубу і покинути приміщення не пізніше встановленого часу закінчення роботи закладу.

Власники ранкових абонементів повинні покинути клуб до 16:00. При порушенні цього правила, час, проведений в клубі, прирівнюється до разового відвідування і оплачується згідно з діючими тарифами клубу. Доступ в клуб за 30 хвилин до закриття припиняється.

Для членів клубу та гостей надається парковка, в спеціально відведеному місці. Адміністрація клубу не несе відповідальність за порушення правил парковки і дорожнього руху клієнтами клубу.

Клуб може змінити години роботи протягом сезону і в разі технічної чи іншої необхідності, а також від обставин, що не залежать від адміністрації клубу.

Адміністрація клубу не несе відповідальності за будь-які технічні незручності, пов'язані з проведенням міськими комунальними службами сезонних профілактичних та ремонтно-будівельних робіт.

Тимчасове обмеження роботи клубу через ремонт або технічного обслуговування приміщень / обладнання не може бути підставою для вимоги виплати адміністрацією клубу будь-якого роду компенсацій.

Клуб має право в односторонньому порядку змінювати і доповнювати Клубні правила, з обов'язковим інформуванням членів клубу шляхом розміщення інформації на рецепції. Для безпеки перебування в клубі ведеться відеоспостереження.

Ми працюємо для вас, нам необхідно знати ваші побажання, пропозиції, а також те, що викликає Ваше невдоволення. Зауваження, побажання та пропозиції просимо викладати в спеціальній формі на рецепції клубу, або надсилати електронною поштою.

Бажаємо вам здоров'я, краси і приємного відпочинку в фітнес-клубі!