м. Полтава
Незалежності, 1А

Додаток № 3 Правила відвідування санаріуму

Санаріум - німецький внесок в банну індустрію, який не залишить байдужим жодного любителя лазень і саун.

Санаріум володіє унікальним поєднанням всіх сучасних видів бань, а саме:

• заспокійливий жар фінської сауни і очищає вологість парної, що створюють відчуття перебування в тропічному лісі;
  • м'якший температурний режим і середній рівень вологості створюють дивно розслаблюючу і комфортну атмосферу;
  • температура повітря від 45 до 60 ° C і вологість від 20 до 55% надають надзвичайно корисну дію на кровообіг;
  • разове перебування в санаріум може тривати до 30 хвилин.

Прогрівання в санаріум призводить до:

• благотворної зміни роботи внутрішніх органів і загального стану організму;
  • поліпшенню обміну речовин;
  • виведенню токсинів;
  • розвитку захисних і компенсаторних механізмів.

Правила відвідування санаріум:

• У санаріум забороняється надавати зовнішній вплив на спеціальне обладнання з метою зміни режиму його роботи. Забороняється заходити у взутті, сушити речі, а також користуватися кремами і масками для тіла.
  • Забороняється приносити в сауну аерозольні рідини.
  • При знаходженні в сауні відвідувачі необхідно використовувати індивідуальне рушник.
  • Переконливе прохання дотримуватися правил особистої гігієни. Перед відвідуванням обов'язково прийняття душу.
  • При відвідуванні санаріум категорично забороняється користуватися сильними парфумерними ароматами, фарбою для волосся, засобами для тіла (мед, кава, скраб, масла і т.п.).
  • Забороняється прийом їжі, що видає різкий, неприємний запах, і вживання спиртних напоїв.
  • Забороняється відвідування санаріум в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння.
  • Не залишайте дітей в санаріум без нагляду батьків. Відвідування дітьми, віком до 14 років санаріум дозволено тільки в супроводі дорослих.

Просимо Вас дотримуватися загальноприйнятих запобіжних заходів!

Бажаємо вам приємного перебування в фітнес-клубі!