м. Полтава
Незалежності, 1А

Додаток № 2 Правила відвідування групових занять

Мета правил - створення більш безпечних і комфортних умов для тренувань. Просимо вас уважно ознайомитися з правилами та дотримуватися їх. Сподіваємося на розуміння з Вашого боку.

1. Рекомендуємо вам пройти медичне обстеження до початку відвідувань Клубу, так як Клуб не є медичним закладом. Ви несете персональну відповідальність за своє здоров'я.

2. Для тренувань в клубі необхідно мати призначену для цього взуття і одяг, торс повинен бути закритий.

3. Рекомендується використовувати обладнання, вибирати інтенсивність і тривалість тренувань відповідно до Вашого рівня підготовленості.

4. Запізнення на урок може бути небезпечно для вашого здоров'я. Інструктор має право не допустити клієнта на дане заняття в разі його запізнення більш ніж на 15 хвилин.

5. Не рекомендується приходити на заняття натщесерце або відразу після прийому їжі.

6. Ви можете займатися з інструктором персонально. Персональні тренування дозволяють домогтися максимального результату і задоволення від занять.

7. Просимо вас дотримуватися правил громадського порядку, не турбувати інших членів клубу, дотримуватися чистоти.

8. Використання мобільних телефонів в залах групових програм не рекомендується. Будь ласка, під час тренувань зведіть розмови до мінімуму.

9. Після закінчення тренування необхідно повернути спортивний інвентар в спеціально відведені для цього місця.

10. Не дозволяється відвідування групових занять дітьми, молодше 16 років, крім спеціалізованих дитячих груп.

11. Адміністрація залишає за собою право змінити заявленого в розкладі інструктора і вносити зміни в розклад групових занять.