pixel
Логотип
м. Полтава
Незалежності, 1А

CrossFit

CrossFit

Хочете стати струнким, сильним, витривалим, швидким, гнучким, підтягнутим?
Я думаю, що більшість з нас були б не проти. Але як? Тепер відповідь для тих, хто дійсно готовий змінити свою форму. Ідеальні ліки - Кроссфіт.

Кроссфіт - це новий напрямок у фітнесі, яке швидко набирає армію своїх шанувальників.

Тренування побудоване на постійно варійованих функціональних рухах, які виконуються з високою інтенсивністю.

Справа в тому, що згідно з теорією кроссфіта, життя неможливе без повноцінної фізичної функціональності.

Всілякі комбінації вправ дозволяють значно поліпшити фізичний стан тіла, тобто розвинути зі спортсменів різнобічних атлетів. Кроссфіт є програмою із загальної фізичної підготовки, що включає гімнастику, важку атлетику, тренування з гирями, пліометрікой, біг і навіть ходіння на руках.

Спеціально обладнаний зал для кроссфіта в SpartakGYM використовує спорядження з цих видів спорту: штанги, кільця для гімнастичних вправ, скакалки, експандери, гантелі, турніки, тренажери для веслування, канат для кроссфіта.

Якими можуть бути вправи Кроссфіт

Без заліза проводити комплексний тренінг у спортсмена не вийде. Такий рід занять вимагає наявності мінімального спорядження (хоча б кілька гантелей), турніка, мішка з піском для виконання силових завдань. Як  приклад, можуть бути використані такі вправи:

  • Бёрпі. Необхідно сісти, підтягнути ноги до грудей і впертися руками в підлогу. Після цього ноги необхідно різко викинути назад, зайнявши позицію упор лежачи. Після цього кросфітер займає вихідне положення і робить стрибок вгору якомога вище.
  • Швидкі підтягування на турніку. Їх необхідно робити ривками, при цьому в одному колі повинно бути 15 повторень вправи.
  • Вибухові присідання і віджимання. Такі присідання відрізняються від звичайних тим, що під час їх виконання потрібно максимально підстрибувати вгору. Підходи робляться по 15 повторів. При вибухових віджиманнях долоні відривають від підлоги.

Існує величезна кількість Кроссфіт-програм тренувань, щоб отримати бажаний результат. У фітнес-клубі SpartakGYM план розробляється досвідченим інструктором, який враховує індивідуальні особливості організму, і визначає, скільки підходів можна виконувати, що особливо важливо для початківців.

Завдяки тому, що в Кроссфіт можна використовувати різні комбінації вправ, жіноча аудиторія теж активно освоює цей вид спорту без використання для тренінгу великої ваги. Вагітність, нерегулярне або надмірне харчування (відсутність контролю за своєю вагою), нездоровий спосіб життя призводять до змін у фігурі - і з цим допомагає ефективно впоратися Кроссфіт. Випади, бёрпі, присідання, підтягування, та інші вправи, якщо правильно підібрати план тренувань, краса жіночого тіла буде відновлена. Можна сказати, що особливих обмежень для кроссфіта немає - їм можна займатися і в 50 років, жінки можуть підбирати жіночі вправи, однак Кроссфіт для дітей протипоказаний.