pixel
Логотип
м. Полтава
Незалежності, 1А

Фітнес-бар

Фітнес-бар

У фітнес-клубі SpartakGYM працює фітнес-бар.

Фітнес-бар - це місце, де можна відпочити і відновитися після тренування. Тут відвідувачам пропонуються прохолодні напої, кава елітних сортів, свіжовичавлені соки, молочні коктейлі з сиропами на натуральній основі, смузі з різноманітними наповнювачами, а також великий вибір спортивного харчування провідних фірм-виробників.
Наші фахівці зі спортивного харчування допоможуть підібрати для Вас харчові добавки та спортивне харчування. Адже їх правильний підбір підвищує не тільки силу, енергію і витривалість, але перш за все, заповнює енерговитрати, допомагає організму справитися з великими навантаженнями.

В меню кращого в Полтаві фітнес-бару Ви завжди зможете знайти енергетичні напої, які допомагають швидко підготуватися до занять спортом.

До складу майже всіх енергетиків входить кофеїн в легко засвоюваній формі (він піднімає тонус), таурин (покращує роботу серця), L-карнітин (підсилює обмін речовин і знижує стомлюваність м'язів).
З огляду на особливості вашого організму, тренер може порекомендувати вам білкові коктейлі, їх існує кілька видів. Вони містять 25 вітамінів і мікроелементів, білки і вуглеводи.
Свіжовичавлені фруктові та овочеві соки - це набір вітамінів і мікроелементів, які потрапляють прямо в клітини, не витрачаючи сили організму на перетравлення клітковини і харчових волокон.
У меню нашого фітнес-бару ви знайдете Кисневий коктейль - це назва застосовують до комплексу, одним зі складових якого є кисень, іншим - фітококтейлі, що вдає із себе суміш лікарських та вітамінних компонентів.