pixel
Логотип
м. Полтава
Незалежності, 1А

Масаж у фітнес-клубі SpartakGYM, Полтава

Масаж у фітнес-клубі SpartakGYM, Полтава

Масаж - це необхідний атрибут оздоровчого процесcу. Для більш повної віддачі від тренувальних процедур просто незамінний. Тільки руки досвідченого масажиста допоможуть Вашому організму найбільш швидко відновитися після виснажливого тренування, позбавиться від зайвих кілограмів і придбати здоровий м'язовий тонус.

Сидите цілими днями за комп'ютером? Або за кермом? Засинаєте далеко за північ, на кілька годин відклавши ноутбук, і за ранковою кавою - знову - в екран?
Рідкісні спроби «з понеділка» більше гуляти, а «з першого числа» піти на фітнес нічим не закінчуються?
На масаж часто приходять, коли щось болить: спина, шия, голова ... Або після травми. Або коли лікуючий лікар направить. І, звичайно, ми допоможемо!

Але не обов'язково захворіти, щоб почати піклуватися про себе. Якщо немає протипоказань, або навпаки - показань до частіших процедур, курси з 10 - 15  сеансів оздоровчого масажу потрібно проходити всім здоровим людям два рази на рік.

У масажному кабінеті Ви працюєте на своє здоров'я, на своє майбутнє. На себе. Чи працюєте лежачи, в теплі, під приємну, розслаблюючу музику, коли про Ваше здоров'я піклуються чуйні руки професійного фахівця з масажу.

Любіть себе, вимагайте уваги до себе від себе ж самого - це варте вкладення часу і сил!


Зробіть масаж прямо сьогодні і результат не змусить себе довго чекати!

Записуйтеся на масаж в Spartak GYM і приходьте до наших фахівців!
Телефони:

(38-096) 963-33-05(38-099) 151-33-93

 

Примітка: всі процедури не є лікувальними і передбачені для здорових людей для поліпшення фізичної форми.