pixel
Логотип
м. Полтава
Незалежності, 1А

Тренажерна зала

Тренажерна зала

Тренажерна зала фітнес-клубу SpartakGYM підійде як для тих, хто віддає перевагу традиційним навантаженням, так і для тих клієнтів, які орієнтовані на великі спортивні досягнення. Кваліфіковані тренери проведуть вступний інструктаж при першому відвідуванні: познайомлять з технікою безпеки, покажуть і розкажуть все про тренажери.

Для тих, хто хоче більшого - пропонуються персональні тренування, під час яких інструктор буде весь час з Вами, підбере індивідуальну тренувальну програму, буде її коригувати в залежності від Ваших результатів, проконсультує з питань спортивного харчування.

Тренажерний зал нашого фітнес-клубу готовий прийняти як новачків, так і професійних бодібілдерів і представників силових видів спорту.

Зал умовно розділений на 3 зони:

✅ Зона вільних ваг

✅ Зона грузоблочних тренажерів

✅ Зона кардіо тренажерів.

У зоні кардіо тренажерів знаходяться 10 бігових доріжок, 5 орбітреків, 4 велотренажера, 2 степпера.

Тренажери кардіо зони оснащені 10-дюймовими LED-дисплеями. Сенсорні датчики вимірювання пульсу розташовані на ергономічних рукоядках + телеметрія (сумісність з нагрудними датчиками Polar). Внутрішня цифрова система вимірювання пульсу має високу стійкість перед перешкодами.

Також в наявності фітнес-новинка Jacobs Leadder, під час тренувань на якому спалюється в 2 рази більше калорій, ніж при бігу на доріжці. Jacobs Leadder дозволяє досягати максимальних навантажень як в аеробному, так і анаеробних (силовому) тренінгу.

У зоні грузоблочних тренажерів знаходиться 45 тренажерів для безпечного безударного опрацювання всіх груп м'язів.

Зона вільних ваг включає в себе все необхідне для базовогої опрацювання всіх груп, як для набору м'язової маси, так і для схуднення.

ПРОФЕСІЙНІ СИЛОВІ ТРЕНАЖЕРИ:

ImpulseMAX. Відмінно збалансована за своїм складом лінія професійних тренажерів. Завдяки якісним трубним профілям, підшипникам, безшумною і плавною роботою механічних вузлів, обладнання лінії являє собою максимум доступних фітнес технологій.

ImpulseSTERLING. Ефектна лінія на вільних вагах для професіоналів. Лінія тренажерів з хорошою ергономікою, забезпечує максимально безпечні тренування. Тренажери відтворюють природні рухи тіла без ударних навантажень, що виключає можливість травмування.

ImpulsePLAMAX. Унікальна лінія професійних тренажерів подвійної дії, в яких вдалося органічно об'єднати ергономіку, функціональність і комфорт.